Aylık Seo Danışmanlığı Ücreti

Yapılabilecek En Temel Seo Çalışmaları
1 Haziran 2015
Kurumsal Seo Hizmeti
2 Nisan 2016
Tümünü Göster

Aylık Seo Danışmanlığı

Dışarıdan seo desteği mi almak istiyorsunuz? Tabiki seocu arkadaşların istediği ücretler sizi tedirgin ediyor. Çözüm şu ;

Kurumsal bir firma web siteniz veya e ticaret ürün satış siteniz olsun farkedmez, söz konusu ziyaretçinin siteye girmesi ise iki tarz sitenin de sorunu ilk sayfada olabilmektir. Peki; ne yapacağız… seocu‘ lara güven sorunumuz var…  O halde önce hizmet al sonra ödemeni yap. Bu gayet normal bir anlaşmadır. İşinde düzenli ve olumlu sonuçlar yaratabilen seo danışmanı arkadaşlarımızdan birisi ile anlaşma yapabilirsiniz. Bu sizin tercihinizdir.

Bir seo danışmanının yapabileceği hizmetleri dinleyin ve bu hizmetler karşılığında aylık seo ücreti olarak da talebini aldıktan sonra; aylık maaş öder gibi web sitenize seo hizmeti alabilirsiniz.

aylık seo ucreti

Peşinat yok, ön ödeme yok, 1-2 ay sonra kelimelerin ilk sayfaya gelmesi ile ilgili ilerleme durumuna göre artık ilk ödemenizi yapabilirsiniz. Olumlu ilerlemeyi gördükten sonra ücret ödemekte çekinmeyeceksiniz. Çünkü hizmet aldığınız duygusunu benimsedikten sonra size ücret ödemek, sokağa atılan bir para gibi gelmeyecektir.

Aylık seo paketleri ile web sitenizin ilk sayfalarda 1 yıllık anlaşma doğrultusunda gelebilmesi olasıdır. İşini düzenli yapabilen bir seo danışmanı bunu size kanıtlayarak web site sahibine kazandıracak ve kendisi de kazanacaktır.

Aylık maaşlı personeliniz gibi olumlu sonuçlar yaratarak hizmet alabilirsiniz.

Başarılar Dileriz..

Gusto Bilişim

aylık seo