Aylık Seo Danışmanlığı Ücreti
13 Şubat 2016
Tümünü Göster

SEO hizmeti arama motoru üzerinde sayfaların üst sıralarda olması ve okunurluğunu arttırması adına yapılan çalışmalardır. Optimizasyon sürecine ilişkin aşamaların profesyonel SEO hizmetleri veren firmamız tarafından verilmektedir. Statik IP. W3C geçerlemesi, LSI tekniği ile eşdeğer içerikli kelimelerin içeriğe yansıtılması gibi profesyonel ve sağlıklı işlemler içerikler donatılmaktadır.

kurumsal seo-uzmanlari

Sayfalara uygun başlıklar seçilmesi ( Title ), robots.txt dosyasının kullanımı, meta etiketlerin kullanımı, içeriğin özgün olması ( başka sitelerden kopyalanmamış olması ) gibi durumları tüm SEO çalışmalarına yansıtmaktayız. Kurumsal ve E- ticaret SEO hizmetleri veren firmamızda site-içi dolaşımının düzenlenmesi, sitenin içeriği ile alakalı başka sitelerden bağlantı toplanması, sitenin seçilen anahtar kelimelerinin site içeriğindeki yoğunluğunun belirlenmesi, arama motoru örümceklerinin siteyi daha hızlı taraması için site haritası oluşturmak gibi tüm detaylar sayfalara yüklenmektedir. Çalışmalarını yaptığımız sayfalarda ilgili anahtar kelimeleri kalın veya italik gibi özellikler kullanarak ön plana çıkarma işlemleri yapmak ve tablo düzeni ile tasarlanmamış ayrıca CSS tabanlı sitelerin oluşturulması işlemlerini yapmaktayız. Sayfalarda dikkat edilen durumlar arasında bir sayfadaki link sayısının 100’ün altında tutulması, sitedeki tüm metinlerin site geneli ile uyumlu olması ve 404 sayfalarının çalışan bir sayfaya yönlendirilmesi gibi aşamalara yer verilmektedir. Arama motoru optimizasyonu çalışmamızda donanımların oldukça büyük etkisi vardır. Bu faktörler sayfaların alan adının uzun süreden beri kaydedilmiş olmasını sağlar.

Birseo firması olarak kurumsal SEO hizmetleri veren firmamız tüm arama motorları üzerinde aranılır olma ve kaliteyi arttırma konularında ileri düzeyde donanımı ile hizmet vermektedir. SEO alanında internetin her anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlayan sistemde tüm web sayfaları için hizmet vermekteyiz. Alan adının ilgili anahtar kelimeleri içermesi çalışmakta olduğumuz SEO çalışmalarında önemli yer tutmaktadır. Alan adının üçten fazla ayıraç içermemesi gibi önemli durumlar yine çalışmalarımızda dikkat ettiğimiz hususlar arasında yer alır. Bu maddeler ve SEO çalışması gibi durumları Google ve benzeri arama motorları, siteyi zararlı olarak işaretleyebileceğinden kopya içeriklere yer verilmemesine dikkat edilir.

Birseo firması olarak yapılan çalışmalar olarak site içi düzenlemeler arama motorlarının siteyi düzenli bir şekilde okumalarına ve anlamlandırmasına yardımcı olarak tüm siteler üzerine kaliteyi arttırmaktadır. Arama motorları alanında SEO çalışmaları yaparak herhangi bir web sayfasının içeriğini düzenleyerek istenilen şekilde hazır konuma getirmekteyiz.

Kurumsal SEO hizmetleri veren firmamız ile diğer ajans ve danışmanlar, web sitesi sahipleri için yararlı hizmetler sunmaktayız. Sitenizin içeriğini veya yapısını inceledikten sonra web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde alarak gerekli yüklemeleri yapmaktayız.. Örneğin, barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları, Java Script kullanımı, içerik geliştirme gibi aşamalara son derece önem vererek işlemleri tamamlamaktayız. Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi, anahtar kelime araması, SEO eğitimi, belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık aşamaları firmamız tarafından temel ilke olarak görülen diğer aşamalardır.